Referencje - opinie klientów RHR+

Szkolenia i usługi HR realizujemy na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Nasi trenerzy, konsultanci i eksperci, dzięki swojemu doświadczeniu wspierają naszych klientów na każdym etapie realizacji projektów i nierzadko w podejmowaniu trudnych i wymagających decyzji. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie naszych klientów, a przede wszystkim efekt, jaki wspólnie osiągamy dzięki rzetelnej współpracy, profesjonalizmowi i dbaniu o najwyższy poziom realizowanych usług. To podejście doceniają nasi klienci, którym oddajemy głos:

Z przyjemnością rekomendujemy firmę  RHR +  jako profesjonalnego organizatora szkoleń, dbającego o najwyższą jakość świadczonych usług.

Firma RHR+ przeprowadziła dla nas kilkumiesięczny cykl szkoleń managerskich. Szkolenie zostało przygotowane i zrealizowane rzetelnie, zgodnie z naszymi indywidualnymi potrzebami i postanowieniami umowy.

Współpraca z firmą RHR+ była satysfakcjonująca zarówno od strony merytorycznej jak i organizacyjnej.  

Dziękujemy - Anna Rozbicka - Starszy specjalista ds. personalnych w Inter Europol S.A.


Fantastyczne przygotowanie, świetny kontakt i profesjonalne szkolenie. Jeszcze żadna firma szkoleniowa nie podeszła tak poważnie do tematu. Przekazanie wiedzy przez Pana Pawła było genialne. Pełne życiowych przykładów i z humorem. Takie szkolenie pozostało w pamięci i przekłada się w codziennej pracy. Zdecydowanie POLECAM!!!! - Elżbieta Hryniewicz - Prezes Zarządu Kętrzyńskie TBS Sp. z o.o.


Z satysfakcją rekomenduję współpracę z firmą RHR+ Szkolenia i Doradztwo HR. Najwyższą jakość produktów wytarzanych w Polfie Warszawa S.A. osiągamy między innymi poprzez wysokie wymagania jakie stawiamy naszym partnerom biznesowym. Z firmą RHR+ współpracowaliśmy przy realizacji projektu oceny kompetencji liderskich metodą Development Center. Zespół doświadczonych asesorów firmy RHR+ przeprowadził pełną obsługę projektu DC z zachowaniem profesjonalnych standardów pracy oraz zapewnieniem wysokiej jakości zaproponowanych rozwiązań na każdym etapie projektu.

Przygotowanie oraz realizacja sesji DC przebiegały sprawnie przede wszystkim dzięki zaangażowaniu oraz praktycznemu doświadczeniu współpracujących z nami konsultantów, którzy wykazali się dużą elastycznością oraz otwartością na nowatorskie rozwiązania (sesje prowadzone były zdalnie), zgodne z najlepszymi standardami prowadzenia sesji oceny.

Katarzyna Pacut - Członek Zarządu Polfa Warszawa S.A.


RHR+ realizowała dla Pracowników oraz Kadry Zarządzającej naszej Firmy kilka projektów szkoleniowych.

Szkolenia były przygotowywane oraz realizowane w sposób w pełni profesjonalny, z należytą starannością oraz dostosowywane do potrzeb uczestników oraz specyfiki pracy. Szkolenia każdorazowo były poprzedzone szczegółową analizą potrzeb pracowników i przełożonych.

Projekty szkoleniowe realizowane przez RHR+ charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym, a forma ich prowadzenia przyczyniała się do wysokiej oceny oraz satysfakcji uczestników, którzy otrzymali konkretne narzędzia do wykorzystania w codziennej pracy.

Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi prowadzący szkolenia - Pan Marcin Supranowicz został wysoko oceniony przez uczestników. Deklarowali oni duże zadowolenie z realizacji szkoleń. Ponadto przedstawione metody i narzędzia mają niewątpliwy wpływ na poprawę efektywności pracy każdego z uczestników szkolenia.

Polecamy - Magdalena Werenc-Przygodzka - Specjalista ds. Administracyjnych w Polimex.net Sp. z o.o. Sp. K.


Z firmą doradczo-szkoleniową RHR+ współpracujemy od 2016 roku w ramach realizacji projektów szkoleniowych dla kadry pracowników oraz managerów naszej firmy.

Zakres przeprowadzonych szkoleń obejmował do tej pory m.in. poniższe tematy:

 • Efektywność managera
 • Skuteczna informacja zwrotna
 • Trener wewnętrzny
 • Rozmowy oceniające z pracownikami

Za każdym razem firma RHR+ wykazuje się najwyższym profesjonalizmem i poziomem obsługi. Od badania potrzeb, poprzez realizację szkoleń, aż do etapu ewaluacji szkolenia. Wysokie kompetencje i przygotowanie trenerów, potwierdza zadowolenie naszych pracowników. Polecamy współpracę z firmą RHR+ i jej trenerami, jako partnera wspierającego doskonalenie kompetencji pracowników i kadry managerskiej. - Justyna Krzysztofik - Kierownik działu personalnego w Lambertz Polonia 


"Profesjonalnie i z indywidualnym podejściem przygotowane i przeprowadzone warsztaty. Każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Zadowolenie pracowników i to, że wdrażają w swojej pracy zdobytą wiedzę, to dla nas najlepsze potwierdzenie, że wybraliśmy odpowiednią firmę do tego zadania. Polecam" - Izabela Krzeszewka-Rykowska Kierownik ds. Zasobów Ludzkich w firmie Anwis Sp. z o.o.


Firma RHR+ prowadziła cykl warsztatów szkoleniowych w ramach projektu rozwoju niższej kadry kierowniczej oraz indywidualne spotkania coachingowe.

 • Zakres współpracy obejmował:
 • Badanie potrzeb szkoleniowych
 • Przygotowanie programu szkoleń i materiału dydaktycznego
 • Realizację szkoleń
 • Przeprowadzenie ewaluacji szkoleń
 • Indywidualne spotkania coachingowe dla managerów

Współpracę z firmą RHR+ przebiegała sprawnie i w profesjonalnej atmosferze. Prowadzący z ramienia RHR+ uzyskał bardzo pozytywne opinie uczestników zarówno po szkoleniach jak i po indywidualnych spotkaniach. Szkolenia były przygotowane w sposób bardzo profesjonalny zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym.

Z przyjemnością możemy rekomendować firmę RHR+ jako godnego polecenia i kompetentnego partnera w biznesie w projektach rozwoju kompetencji pracowników.

Urszula Jarosz-Kuberska – HR Director w firmie SWM Poland


„Polecam firmę RHR+ jako wiarygodnego partnera, profesjonalnie wspierającego biznes w zakresie edukacji i rozwoju kadr. Zrealizowany projekt, w pełni uszyty na miarę potrzeb w Unit4 , wyeksponował dużą elastyczność jak i wysokie kompetencje współpracującego trenera. Począwszy od komunikacji jak i obsługi handlowej współpraca układa się miło a przygotowywane szkolenie było efektywne i spełniło nasze oczekiwania.

Odpowiedzialnie polecam firmę RHR+ jako partnera, który dobrze wypełnia potrzeby rozwojowe biznesu” - Aneta Wojtkiewiecz – Global Training Support Manager w Unit4 Polska Sp. z o.o.


„Szkolenia organizowane przez firmę RHR+, są zawsze skrojone pod nasza firmę Huhtamaki. Organizacja szkolenia na wysokim poziomie, trenerzy kontaktują się z nami osobiście aby ustalić tematy i na co trzeba zwrócić szczególna uwagę, jakie chcemy osiągnąć cele. Miejsce i czas szkolenia są dobrane wzorowo. Pracownicy wysoko oceniają organizacje i tematy szkoleń i co jest najważniejsze korzystają z nabytej wiedzy. Polecam wybór firmy RHR+ do organizacji szkoleń” - Beata Lupa – Huhtamaki Foodervice Polska Sp. z o.o.


Bardzo dziękuję firmie RHR+ za przeprowadzone szkolenie "Profesjonalna obsługa klienta". Kontakt i podejście do klienta na najwyższym poziomie, wszystkie szczegóły dopięte, w razie potrzeby szybkie reagowanie. Kontent szkolenia również dopasowany do naszych potrzeb i wymagań. Trenerka Daria - świetne podejście do uczestników, masa przykładów z życia, popartych doświadczeniem. - Paweł Kropielnicki - Manager w firmie Orsted


„Polecam "RHR+" - wiarygodny, profesjonalny partner biznesowy wspierającego biznes w zakresie oceny pracowników. Zrealizowane badanie w pełni profesjonalne z dwoma wariantami realizacji przyjętych założeń. Firma wykazała się dużą elastycznością (zarówno co do terminowości, jak i ceny) oraz wysokimi kompetencjami pracowników. Współpraca układała się bezproblemowo. Serdecznie polecam.” - Główny Instytut Górnictwa


"Znają się na tym, co robią i wychodzi im to świetnie. Dzięki nim zyskaliśmy mnóstwo pomysłów i energii do zmian w naszej firmie, jesteśmy zachwyceni szkoleniem. Na pewno wrócimy po więcej wiedzy!" - Ewelina Kot - Wiceprezes w firmie nenpo Sp. z o.o.


Współpracę z firmą doradczo-szkoleniową RHR+ polecamy każdemu, ze względu na pewną jakość i wysoki standard pracy. Każdy etap realizacji usługi Assessment Center był należycie przygotowany i skoordynowany, a same sesje były przeprowadzone z najwyższą starannością i z uwzględnieniem naszych oczekiwań. Zostały także uwzględnione i omówione wszystkie kompetencje potrzebne na stanowisku pracy na jakie szukaliśmy pracowników.

Informacje oraz raporty przygotowane przez ekspertów RHR+ były przygotowane w sposób przejrzysty i profesjonalny, co ułatwiło nam podjęcie decyzji personalnych, a efektem tych działań jest zatrudnienie wysoko wyspecjalizowanych pracowników.

Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że pracownicy firmy RHR+ to wysokiej klasy specjaliści.

Każdy, korzystający z RHR+, dzięki zaangażowaniu firmy, ma pewność, że zlecenie zostanie należycie zrealizowane.

Monika Olejnik - Tillberg Design​


„Świetnie przeprowadzone szkolenie z AC - pełen profesjonalizm, Trener doskonale przygotowany merytorycznie, dużo wiedzy praktycznej, szkolenie warsztatowe oparte na rzeczywistych problemach/sytuacjach. Polecam!” - Biuro Rachunkowe AD REM SP. z o.o.


Szkolenie organizowane przez firmę RHR+ z zakresu "Technik Sprzedaży" było na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Dobrze i fachowo przygotowany prowadzący prowadził zajęcia ciekawie oraz wyczerpująco. Zastosowanie technik angażujących uczestników szkolenia w trakcie odbywających się zajęć, zaowocowało odpowiednim wykorzystaniem zdobytej wiedzy w praktyce, nie tylko w pracy zawodowej, ale także w życiu codziennym. Pracownicy firmy KONSULTANT DFK oraz MONEY PROGRES są zadowoleni z uczestnictwa w tego typu szkoleniu, które poszerzyło ich zakres wiedzy w tematyce sprzedażowej oraz podniosło kwalifikacje zawodowe. - Money Progres


Wybrane opinie uczestników naszych szkoleń:

Firma z branży produkcyjnej
Temat szkolenia: Ocena pracy

 • Świetne prowadzenie i przykłady z życia oraz duża wiedza trenera.
 • Bardzo dobry trener, który wie, jak podejść do ludzi i wytłumaczyć.
 • Pomaga w rozwiązywaniu cennych problemów w pracy.

Firma z branży produkcyjnej
Temat szkolenia: Przywództwo/Leadership

 • Pomoc w rozwiązywaniu codziennych sytuacji związanych z pracą.
 • Kompetencje i łatwość przekazywania wiedzy osoby szkolącej.
 • Wiele informacji wykorzystać w praktyce.
 • Miła i sympatyczna atmosfera panująca na każdym spotkaniu.
 • Bardzo dobry trener i dużo dobrych nowych rzeczy

Międzynarodowa firma produkująca sprzęt medyczny i farmaceutyczny
Temat szkolenia: Zarzązanie zespołem produkcyjnym

 • Nauka przez doświadczenie, wykorzystam zdobytą wiedzę.
 • Szkolenie było bardzo ciekawie prowadzone, zdobyłem nową wiedzę, którą mogę wykorzystać w mojej pracy.
 • Dwa dni szkolenia podobały mi się bardzo. Nie było nudno. Ćwiczenia pozostaną na długo w pamięci.
 • Każda część szkolenia była bardzo ciekawa, to może mi pomóc w mojej pracy, aby współpraca z zespołem przebiegała sprawnie.

Lider w branży technik osłonowych
Temat szkolenia; Profesjonalna obsługa klienta

 • Rzetelny i dynamiczny trener. Nie było czasu na nudę. Jednocześnie nie czuję się przepełniona nadmiarem teorii, z którą nie wiem co zrobić. Świetna robota!
 • Trener – był lepszy niż pozostali dotychczas.
 • Szkolenie uświadomiło jak poprawnie i bezpiecznie rozmawiać z klientem.
 • Szkolenie było bardzo ciekawe, ułatwi i poprawi kontakt z klientem

​​Firma z branży produkcyjnej
Temat szkolenia: Komunikacja managerska

 • Zmieniłem sposób postrzegania pewnych spraw.
 • Bardzo duża merytoryka - osobisty rozwój.
 • Poruszanie codziennych problemów, z którymi mamy do czynienia na co dzień.
 • Sposób szkolenia - super.

Lider w branży projektowania, rozwijania i produkcji systemów hamulcowych (Automotive)
Temat szkolenia: Trening dla trenerów

 • Każdy powinien wziąć udział w takim szkoleniu                                                               
 • Świetny przekaz wiedzy
 • Bardzo ciekawie przeprowadzone szkolenie z dużą ilością ciekawych informacji.
 • Uzyskałem konkretne odpowiedzi i materiały na to jak szkolić ludzi i z lepszym efektem dla obu stron.
 • Szkolenie pomoże w pracy, wiadomości bardzo przydatne.
 • Uważam, że dużo wyjaśniło mi jak i jaki sposób przekazywać informację i wiedzę jaką posiadam.
 • Uważam, że szkolenie takie jak to ułatwiają innym pracę z ludźmi.
 • Podwyższa wiedzę na temat sposobów szkolenia, nowych pracowników, pokazuje nowe sposoby i metody.

Firma produkcyjna z branży FMCG
Temat szkolenia: Trening dla trenerów

 • Bardzo ciekawy sposób przekazywania wiedzy łącznie z ćwiczeniami
 • Świetna nauka poprzez zabawę

Firma produkcyjna z branży FMCG
Temat szkolenia: Skuteczna komunikacja

 • Szkolenie ułatwia mi pracę, polecam wszystkim osobom zarządzającym personelem. Uważam, że szkolenia powinny być częściej organizowane, tak by utrwalać wiedzę
 • Szkolenie ułatwi mi kierowanie zespołem
 • Atmosfera i doświadczenie trenera

Lider branży odlewniczej
Temat szkolenia: Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

 • Jasny przekaz, wiedza merytoryczna, anegdoty, wiedza branżowa, wiedza biznesowa
 • Szkolenie dostarcza informacji zgodnie z tematem i odpowiada na wszystkie istotne kwestie dotyczące tematu CSR
 • Dobra znajomość tematu przez trenera i duża praktyka z organizacjami (firmami)
 • Charyzma, wiedza, kompetencje prowadzącej (poziom prowadzenia, poziom merytoryczny)

Międzynarodowa korporacja z branży inżynieryjnej
Temat szkolenia: Budowanie autorytetu lidera

 • Doskonałe zajęcia pozwalające spojrzeć na leadera z całkiem nowej perspektywy
 • Przydatne szkolenie w zarządzaniu i podejściu do zespołu.
 • Najlepsze szkolenie z pokazania, na czym polega kierowanie i jak to powinno wyglądać.

Międzynarodowa korporacja z branży inżynieryjnej
Temat szkolenia: Techniki i mechanizmy negocjacji

 • Profesjonalizm, przekazywanie informacji, sposób prowadzenia
 • Bardzo pomocne nie tylko w pracy, ale także w życiu osobistym
 • Bardzo interesujące szkolenie

Firma z branży automotive
Temat szkolenia: Skuteczna komunikacja w trudnych sytuacjach

 • Trener w sposób profesjonalny i interesujący potrafił przekazać informacje, był dobrze przygotowany
 • Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane
 • Bardzo miło i konstruktywnie spędzony czas
 • Rewelacja i świetny trener
 • Prowadząca z pełnymi kompetencjami i wiedzą, którą przekazała bardzo jasno i klarownie

Międzynarodowa firma będąca producentem opakowań z papieru i tworzyw sztucznych
Temat szkolenia: Współpraca pomiędzy działami

 • Szkolenie przygotowanie indywidualnie pod potrzeby, bardzo merytoryczne
 • Profesjonalne podeście trenera do każdego z zagadnień, elastyczność, dopasowanie do grupy
 • Pozyskanie ważnych informacji z tematu, całość była super
 • Szkolenie skrojone na miarę potrzeb i pod nasze potrzeby, angażowanie szkolących do brania udziału w ćwiczeniach skrojonych pod nas

Międzynarodowy koncern z branży automotive
Temat szkolenia: Zarządzanie zespołem

 • Bardzo intensywne i przydatne szkolenie w codziennych obowiązkach.
 • Dostosowanie narzędzi do odpowiedniego zespołu.
 • Dużo potrzebnych tematów do zarządzania pracownikami dla kadry zarządzającej.

Największy w Europie dystrybutor dodatków krawieckich i tkanin
Temat szkolenia: Zarządzanie zespołem

 • Wysoki poziom szkolenia i przygotowania trenera.
 • Wysoki merytoryczny przekaz i interaktywność szkolenia.
 • Bardzo fajny przekaz informacji.

Największy w Europie dystrybutor dodatków krawieckich i tkanin
Temat szkolenia: Negocjacje handlowe

 • Znacząco pogłębiłem swoją wiedzę nauczyłem się jak przygotowywać się do negocjacji .
 • Bardzo ciekawe, czas szybko upływał, nie było nudy.

Lider w branży produkcji rowerów
Temat szkolenia: Organizacja czasu pracy

 • Trener - jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, potrafi zdyscyplinować, rozśmieszyć i nauczyć.
 • Kompetentny trener warty polecenia.
 • Szkolenie uzmysłowiło mi błędy w mojej organizacji czasu pracy, ale także w sposobie myślenia.
 • Fajny, z poczuciem humoru prowadzący :)

Lider w branży produkcji rowerów
Temat szkolenia: Asertywność

 • Szkolenie prowadzone w fajnej warsztatowej formie. Miła atmosfera, merytoryczne treści.
 • Fajne szkolenie, dużo praktycznej wiedzy, umiejętności.
 • Jestem zadowolona, usatysfakcjonowana, gotowa na wdrożenie wiedzy.
 • Dobry styl przekazywania wiedzy.
 • Ciekawy (swobodny) sposób prowadzenia szkolenia.

Lider w branży produkcji rowerów
Temat szkolenia: Radzenie sobie w trudnych sytuacjach

 • Efekt - szybko i skutecznie.
 • Szkolenie było interesujące, dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy.
 • Dużo ćwiczeń praktycznych.
 • Przyniesie zmianę nawyków.

Czołowy producent system aluminiowych na rynek europejski
Temat szkolenia: Zarządzanie zespołem

 • Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie
 • Interesujące szkolenie, wiele ciekawych ćwiczeń i spostrzeżeń, burza mózgów.
 • Kapitalny trener, jasno przekazuje wiedzę.
 • Chęć dowiedzenia się potrzebnych informacji i wiedza potrzebna do radzenia sobie w rzeczywistości.
 • Nowe spojrzenie na sprawy oczywiste. Usystematyzowanie wiedzy, którą podświadomie, częściowo się posługujemy.
 • Szkolenie merytorycznie dobre z ciekawymi eksperymentami grupowymi.
 • Duży nacisk położony na praktykę.

Firma z branży IT
Temat szkolenia: Zarządzanie zespołem

 • Dużo praktycznej wiedzy w skondensowanej formie.
 • Dla każdego menedżera takie szkolenie jest niezbędne.
 • Wartościowa, interesująco przekazana wiedza. Zrozumiałe - dobrze spędzony czas.
 • Ciekawe ćwiczenia i prowadzący potrafi zaangażować uczestników.
 • Bardzo fajny wykładowca, doskonale potrafi skupić na sobie uwagę, bardzo kompetentny.

Lider w branży deweloperskiej
Temat szkolenia: Rekrutacja i selekcja pracowników

 • Warsztaty umożliwiające wprowadzenie konkretnych rozwiązań w praktyce podczas rekrutacji pracowników.
 • Wiedza praktyczna, nowe doświadczenie, profesjonalne szkolenie
 • Szkolenie wskazało miejsca do poprawy w procesie prowadzenia rekrutacji
 • Warsztat należycie przygotowany. Merytorycznie.
 • Korzyści wyniesione ze szkolenia; zaoszczędzenie czasu na rekrutację

RHR +