Trenerzy i Konsultanci

Wiemy, jak ważna w realizacji złożonych projektów z obszaru doradztwa HR, Lean czy szkoleń jest wykwalifikowana kadra specjalistów. RHR+ dysponuje zespołem złożonym z konsultantów i trenerów, posiadających liczne sukcesy, nagrody i certyfikacje, a także bogate doświadczenie biznesowe.

Członkowie naszego zespołu merytorycznego posiadają również certyfikaty krajowych i międzynarodowych instytucji potwierdzających ich wysokie kwalifikacje.

Do zespołu RHR+ należy także kadra naukowa, która czynnie uczestniczy w życiu stowarzyszeń naukowych. Aktywnie występują jako prelegenci i publikują artykuły skupione wokół problematyki ZZL. 

Kilkunastu naszych specjalistów posiada doświadczenie w pracy oraz realizacji projektów HR m.in. w branżach takich jak: IT, telekomunikacja, marketing i reklama, automotive, HoReCa, FMCG, sieci handlowe, administracja publiczna, budownictwo, bankowość, ubezpieczenia, przemysł ciężki, produkcja, retail i wiele innych.

Kadra RHR+ to nie tylko liczby i wskaźniki efektywności, ale również niesamowita różnorodność pasji i zainteresowań – od motoryzacji, podróży, fotografii, gry na różnorodnych instrumentach, aż po aktywne życie i sporty: zimowe, wodne i drużynowe.

Połączenie kompetencji, doświadczenia i pasji tworzy naszą unikalność, oryginalność, a także wartość docenianą przez naszych klientów, którzy zaufali nam w ramach długofalowej współpracy.

RHR +