Szkolenia zdalne

Pracy zdalna lub wirtualna nie jest współcześnie niczym nowym, a jest wręcz niezbędna na wielu stanowiskach. W zależności od branży czy specjalizacji możemy powiedzieć, że dostęp do nowoczesnych narzędzi technologicznych całkowicie zmienił obraz wielu dziedzin naszego życia, w tym nauki i edukacji. Czasem zorganizowanie stacjonarnego szkolenia czy uczestnictwo w nim jest niemożliwe, ze względu na charakter wykonywanej pracy np. częste podróże, pracę na odległość, problemy zdrowonte czt bardzo często zmieniający się kalendarz zadań.

Jesteśmy świadomi, jak bardzo ważny dla każdego pracownika jest rozwój w firmie czy organizacji, dlatego odpowiadając na wymagania naszych klientów realizujemy szkolenia zdalne/online – indywidualne lub grupowe. Formę kontaktu dopasowujemy do możliwości technicznych naszych uczestników. Dbamy jednocześnie o to by poziom przekazywanej wiedzy i doskonalonych umiejętności był jak najwyższy. Czas potrzebny na realizację wybranego tematu jest indywidualnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań każdego uczestnika.

Efektywność szkoleń zdalnych sprawdzamy podobnie jak w przypadku szkoleń stacjonarnych m.in. poprzez ankiety ewaluacyjne, zadania wdrożeniowe czy sesje wzmacniające (follow up). Ewaluacja online może mieć formę indywidualną lub grupową.

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji zdalnych projektów szkoleniowych, dlatego jesteśmy gotowi zapewnić profesjonalne wsparcie w doskonaleniu każdej kompetencji znajdującej się w portfelu naszych usług.

Dostępne formy kontaktu w ramach realizacji szkoleń online:

   Researchers use AI to highlight Zoom's privacy risks | VentureBeat 

Twoje Webinarium | Webinar z Polską Platformą ClickMeeting

Sesję szkoleniowe możemy zrealizować również na dedykowanych platformach online.

Dostępny zakres szkoleń znajdą Państwo tutaj -> Lista szkoleń

Korzyści dla uczestników szkoleń zdalnych w RHR+:

  • Czas i długość każdej sesji szkoleniowej jest uzgadniana indywidualnie,
  • Dopasowujemy godziny szkolenia do harmonogramu pracy naszych uczestników,
  • Elastyczne formy kontaktu (telefon, ZOOM, MS Teams, ClickMeeting i inne),
  • Szkolenie online może być prowadzone z każdego miejsca na świecie. Wystarczy dostęp do telefonu lub internetu,
  • Indywidualnie dopasowany program nauczania i doskonalenia umiejętności,
  • Dostępność wiedzy i doświadczenia każdego naszego konsultanta i trenera na wyciągnięcie ręki,

Zapytaj o:

RHR +